تولید بدون کارخانه را شروع کنید

استراتژی برون سپاری ساخت و تولید و به تعبیری دیگر، استراتژی تولید بدون کارخانه به مفهوم کنار گذاشتن مسؤولیت ساخت و تولید و کاهش دارایی برای بهبود ساختار هزینه نیست. بلکه رابطه بین اجزا یک زنجیره باید بر اساس استراتژی شرکت مادر به نحوی طراحی گردد که ضمن ایجاد یک زنجیره تأمین قابل اعتماد، نتایج و اهداف شرکت مادر نیز تحقق یابد. توسعه مدل های همکاری برای ایجاد زمینه های بالقوه توسعه برای کلیه اجزا زنجیره و یکپارچگی فرآیند و تکنولوژیهای محصول و مدیریت بخشی از دیگر از فرآیند تحقق تولید بدون کارخانه است که در آن موفقیت از طریق کاهش هزینه در کل زنجیره، قابلیت و کیفیت مناسب محصول زمینه موفقیت همکاران استراتژیک تجاری را فراهم می سازد.

فرایندی که در آن همکاری های دراز مدت تعریف شده در قالب نقش استراتژیک از روشهای کلاسیک برون سپاری فعالیت توسط شرکتهای مادر اثربخش تر باشد. به علاوه همراستایی استراتژیک زنجیره ارزش در نظام تولید بدون کارخانه ضرورت تداوم پایدار شبکه تولید و عرضه کالا در این برنده می شود که یکی از الزامات سیستم مدیریت تولید است که موجب ایجاد هم افزایی و فضای فعالیت کسب و کار برنده شبکه برای جلوگیری از ریسک در نظامهای تولید مجازی است.

اقتصاد
 • 5 مزیت بزرگ شرکت دانش‌بنیان

  5 مزیت بزرگ شرکت دانش‌بنیان

  در این مقاله قصد داریم به معرفی فعالیت انواع شرکت‌‌ دانش‌بنیان و مزایای مهمی که این شرکت‌ها از آن‌ برخوردارند بپردازیم.

  دوشنبه 5 اردیبهشت 1401 - 09:39
  ادامه...
تجارت الکترونیک
 • Okr چیست؟

  Okr چیست؟

  OKR یک استراتژی مدیریتی محبوب است که به وسیله آن می‌توانید اهداف سازمان را تعیین کنید. هدف این استراتژی اتصال کارکنان بخش‌های مختلف با اهداف شرکت و تبدیل آن به نتایج قابل اندازه گیری است.

  دوشنبه 13 اردیبهشت 1400 - 09:58
  ادامه...
 • KPI چیست ؟

  KPI چیست ؟

  برای ارزیابی عملکرد سازمان، شرکت یا کسب‌ و کار ما در دستیابی به اهداف خود، شاخص‌هایی وجود دارد که آنها را شاخص‌های کلیدی عملکرد (KPI) می‌نامند.

  پنجشنبه 13 خرداد 1400 - 09:34
  ادامه...
 • آموزش ایجاد و مدیریت فروشگاه اینترنتی

  آموزش ایجاد و مدیریت فروشگاه اینترنتی

  رقابت برای حضور در فضای تجارت الکترونیک، هر روز بیشتر می شود. افراد و شرکتهای زیادی می خواهند کسب و کار خود را آنلاین کنند. ورود به تجارت الکترونیک و استفاده از ابزارهای بازاریابی اینترنتی یک انتخاب نیست، یک راه کار الزامی و ناگزیر است.

  سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 - 20:56
  ادامه...
 • راهکارهای فروش اینترنتی در بازار ایرانی

  راهکارهای فروش اینترنتی در بازار ایرانی

  اگر بخواهید به صورت عملگرایانه و واقع بینانه فروش اینترنتی محصولات خود را در بازار ایران ایجاد و یا گسترش دهید، روش های زیر را باید بررسی کنید:

  سه شنبه 2 فروردین 1401 - 17:46
  ادامه...