برندینگ

بازدید: 2892

یک مشاوره تخصصی میتواند برند شرکت شما را به سمت موفقیت سریع تر هدایت کند. آنچه مسلم است مشاوره گرفتن می تواند سکوی پرش شما به سمت بازار هدف باشد. فراز و نشیب های بازار به یک استراتژی هوشمند نیاز دارند، همچنین در مسیر رقابت برای عقب نماندن از رقبا باید از یک مشاور متخصص در حوزه کاری تان کمک بگیرید.
اگر قصد دارید انگیزه ای ویژه در میان مخاطبان هدف تان ایجاد کنید، یا دوست دارید نام تجاری شما در میان رقبا حرفه ای بدرخشد، قطعا باید از یک مشاور حرفه ای کمک بگیرید.

برنامه مدیریت استراتژیک برند شما اگر حرفه ای و هدفمند طرح ریزی نشود عملا سرمایه و وقت تان را هدر داده اید. قطعا سرمایه اصلی یک شرکت هویتی است که در ذهن مخاطب ایجاد می کند، هویت برند شما با اثر گذاری بر روی ذهن مخاطب اولین گام در مسیر فروش خدمات و محصولات را برمی‌دارد... کارشناسان مبتکر و خلاق دنابیز میتوانند هویت برند شما را در میان بازار پر رقابت، صدر نشین افکار کنند.

تمام برندها و شرکت های موفق دنیا در کنار خود و در هر تخصصی از یک مشاور به صورت تمام وقت یا پاره وقت استفاده می کنند. مزیت این امر دقیقا نشان از نتیجه‎ی موفقیت در کسب و کارشان است. چرا که امروزه با توجه به پیشرفت و تخصص‌گرایی ، شرکت ها و سازمان ها به دنبال نفرات و شرکت هایی هستند که در یک حوزه خاص و کاملا حرفه ای فعالیت کند تا موفقیت و به نتیجه رسیدن در آن بخش و تخصص را با آن مشاور تضمین شده بدانند.

از این رو تیم دنابیز با در اختیار داشتن افراد کاملا حرفه ای و متخصص در حوزه هویت سازی و هویت بصری برند، این نوید را به تمام شرکت ها می دهد تا با اطمینان کامل در کنار آنها به طور کاملا تخصصی و حرفه ای ، برند و مجموعه آنها را به سمت و سوی مثبت و مسیر رشد هدایت کند.

تیم دنابیز با تحلیل مسائل موجود در بازار رقابت، با مشاوره های تخصصی، برند شما را در جاده ی موفقیت همراهی می کنند. 

ضرورت برندسازی

ضرورت برندسازی تا اندازه‌ای است که حتی شرکت‌های شناخته شده هم  بخشی از درآمد خود را صرف این مساله می کنند، زیرا باور دارند اگر ذهن مشتری حتی برای لحظه‌ای رو به رقیب آن ها برگردد فروش آن ها را کاهش داده و در بلند مدت آسیب های جبران ناپذیری را به آن ها وارد می کند. یک نمونه بارز هنگامی است که ما می گوییم نوشابه و بدون اینکه سخن اضافه ای بگوییم هر کس که این واژه را بشنود یاد پپسی و کوکاکولا می افتد.این یعنی برند شدن و در یادها ماندن که خود به خود هزینه های تبلیغات را کاهش می دهد. این در واقع عمق یک برند است.

بحث دیگر گستردگی برند است. یک نمونه ساده آن هنگامی است که کسی از شما می خواهد مطلبی را در اینترنت جستجو کنید. شما بی درنگ پای رایانه خود می نشینید و  گوگل را باز می کنید یا اینکه قرار است یک کالا از یک فروشگاه اینترنتی بخرید بی گمان گزینه نخست شما برای این کار آمازون خواهد بود. این نشان دهنده گستردگی یک برند است. اما خود برند سازی چند وجه دارد. یکی اینکه ما یک برند داریم و برای نیرومند تر شدن نیاز داریم با یک برند دیگر همگام شویم و با نیروی دو چندانی به سوی هدف گام برداریم که البته اگر به درستی انجام شود می تواند بسیار موثر باشد. نمونه ی آن را در مورد بسیاری از شرکت ها و کارخانه های بزرگ جهان دیده ایم. امروزه راه‌های برند سازی مانند گذشته محدود نیست و می توان از امکانات دیجیتالی که قرن بیست و یک در اختیار ما گذاشته بهره ببریم، امکاناتی که روزانه آن ها را به کار می بریم اما از اهمیت آن غافل هستیم. اینترنت و رسانه های اجتماعی مهم ترین آن ها هستند. شبکه های اجتماعی را می توان نقطه ی عطفی در راستای برند سازی نامید.

اهمیت جایگاه برند

شما می توانید با اشتراک گذاشتن برند خود در این شبکه ها به گستردگی این شبکه ها پیام خود را برسانید. البته باید بدانید که برند سازی در شبکه های اجتماعی نیاز به دانش بالایی دارد که آگاهی یافتن از آن نیاز به تجربه فراوان دارد.

البته برند سازی تنها برای شرکت ها صورت نمی گیرد و ممکن است شخصی بخواهد خود را در زمینه ای به عنوان برند مطرح کند. مثلا یک خواننده یک مجری و یا یک پزشک.  نکته ای که باید بدانید این است که برند بودن به خودی خود نشان دهنده کیفیت نیست زیرا ممکن است به خاطر تبلیغات زیاد این جایگاه به دست آمده باشد و تنها این موضوع که یک کالا در میان مردم جا افتاده است نمی تواند تضمینی برای کیفیت باشد. 

ما در بخش برندینگ چه خدمتی برای شما ارائه می کنیم؟

- مشاوره تعیین نام تجاری 
- ثبت نشان تجاری
- طراحی هویت بصری برند
- طراحی و اجرای برنامه برندینگ

 

بازخوردها
    ارسال نظر