الان دیگر نمیشه بدون مشورت کار کرد. بدون مشورت یعنی هدر دادن منابع! ما با شرکتهای مختلف در موضوعات مختلف کار کرده ایم. تجربه ما سرمایه ماست. با آموزش مداوم و اطلاعات خودمان را به روز نگه می داریم تا بتوانیم راه کارهای درست برای شما تقدیم کنیم.

کلیک کنید در خدمتیم

ما در تیم دنابیز، با تجربه ده ها سال فعالیت در کنار بیزنسهای بزرگ و کوچک، درسهای زیادی آموختیم و الان این تجربیات با دانش دیجیتال ترکیب شده و اماده ارائه آن خدمت شما هستیم.

ما می توانیم در مسیر رسیدن به نتایج، یاری دهیم و به این حرکت، سرعت بدهیم.

در این مورد بیشتر بخوانید 

دیجیتال مارکتینگ یک شمشیر دو لبه است. می تواند مسیر رشد را توسعه دهد یا سرمایه کسب و کار را نابود کند. طرح و برنامه نتیجه محور، براساس استفاده از ابزارهای متناسب با هر کسب و کار و نیز تحلیل بازخورد ها و اصلاح مسیر روش کار ماست.

روش کار ما را مطالعه کنید لطفا

روزگاری سمبل محتوی، مقاله بود و کاربر اینترنت به راحتی نمی توانست ویدئو  ببیند. اما اینک برترین محتوی برای سایت و خصوصا شبکه های اجتماعی، ویدئو است. هر مدیر سایتی هر شب با این آرزو می خوابد که ویدئویی که در دست ساخت دارد وایرال شود و او ره یک ساله را یک شبه طی کند.

برای راهکارهای تولید محتوی کلیک کنید 

ابزارهای دیجیتال برای رشد و توسعه بسیار موثر است. برندینگ هم با امکانات اینترنت سریعتر و ارزانتر رشد می کند. تیم دنابیز هم با تکیه بر همین نکته، فرایند برندینگ را در بستر اینترنت توسعه می دهد.

برندینگ کنید تا عمیق رشد کنید.

فروش اینترنتی یا تجارت الکترونیک یک شیوه جدید در بین کسب و کارهاست. مثل هر شغل دیگری، مدیریت فروشگاه اینترنتی نیز آموختنی است. لازم نیست شما برنامه نویسی یاد بگیرید یا جزء جزء این کار را در حد اعلی یاد بگیرید. شما باید آگاهی لازم را  برای مدیریت کسب و کار آنلاین کسب کنید.

برنامه متناسب برای آموزش خصوصی