مراحل اجرائی طراحی سایت فروشگاهی

مراحل اجرائی طراحی سایت فروشگاهی
در صورتی که تاکنون اقدام به ایجاد سایت فروش اینترنتی ننموده اید، همینک این نوشته را تا انتها مطالعه بفرمائید تا گام به گام تاسیس یک فروشگاه اینترنتی را بررسی و سپس اقدام کنید.

به نظر شما مدیر یا مالک فروشگاه باید یاد بگیرد خود سایت فروشگاهی اش را ایجاد و آن را مدیریت کند؟ به عبارتی مسئولیت های فنی فروشگاه خود را شخصا بر عهده بگیرد. ایا کسی که یک مغازه دارد، ان را خود می سازد؟ اینک چیدن ویترین فروشگاه ها، کاری است تخصصی و نقش بسیار مهمی در جذب مخاطب و فروش دارد و غالبا چیدمان آن را به افراد حرفه ای می سپارند.

پس شما باید با ساختار و روش کار فنی سایت اشنا باشید ولی لزومی ندارد وقت گرانبهای خود را صرف ایجاد و مدیریت سایت نمائید چون در این صورت فعالیتهای اصلی یک فروشگاه که تامین کالا، مدیریت فروش و بازاریابی و زنجیره ارسال است مغفول می ماند.

برای راه اندازی سایت، لازم است  یک مشاور یا یک مجری قابل اعتماد که بتواند نظرات و دیدگاه های شما را به یک فرایند و انتخاب درست هدایت کند، انتخاب کنید. او در این مسیر بایستی این موارد را با شما مطرح و با بررسی و همفکری به تصمیم گیری رسانده و طبق برنامه مشخص ان رااجرا کند.

انتخاب و خرید نام دامنه مناسب

نام سایت خیلی مهم هست چون انتخاب نادرست می تواند زیان های جبران ناپذیری وارد کند. تغییر آن پرهزینه و مثل شروع از نو می باشد. نکات مهمی وجود دارد که در انتخاب نام سایت یا دامنه بایستی لحاظ شود. وجود کلمه مربوط با موضع فعالیت، نگارش صحیح و یکتای عبارت مورد نظر، خوش آوا بودن و کوتاه بودن کلمه از  نکات اصلی در انتخاب دامنه سایت می باشد. ما مشاوره و ثبت دامنه به نام شما را انجام می دهیم.

انتخاب و خرید سیستم نرم افزار فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی، مشابه مغازه فیزیکی، محل کسب و کار شماست. همانگونه که هزینه های اجاره و شارژ ماهانه را می پردازید برای امنیت آن نیز راسا اقدام نمی کنید و مسئولیت آن را به کارشناسان و افراد مسئول می سپارید. نرم افزار و پشتیبانی از آن مهمترین پایه فعالیت شما بشمار می رود.   ما سیستم مدیریت محتوای کاملا فارسی و سفارشی شده براساس رفتار کاربر ایرانی و فارسی زبان را برای شما تدارک دیده ایم. این تصویری از پنل مدیریت یکی از فروشگاه های ماست:

 • طراحی ساختار دسته بندی و صفحات مورد نیاز
 • در این بخش با دریافت اطلاعات از شما و همفکری صفحات مورد نیاز و دسته بندی های سایت مشخص و توسط ما ایجاد می شود. در هر زمانی شما می توانید راسا بخش یا صفحه جدیدی به سایت اضافه کنید یا از ما بخواهید این کار را انجام دهیم.
 • نگارش محتوی، تهیه عکس و فیلم و انتشار آن در سایت
 • برای شروع کار ما تولید محتوی برای  10 تا 50 محصول را برای شما انجام میدهیم. در صورت سفارش می توانیم برای همه محصولات شما عکاسی و نگارش متن معرفی را انجام دهیم. برای گوگل مهم هست که این محتوی کپی نبوده و اختصاصی سایت شما تهیه شده باشد.
 • اقدامات لازم برای بسته بندی و روش های ارسال
  همراهی و همفکری برای بسته بندی محصولات برای تحویل های شهر محل استقرار و ارسال با پست یا سایر شرکتهای تحویل کالا را انجام میدهیم. نرم افزار ما به صورت پیشفرض قابلیت استفاده از انواع سیستم ارسال و محاسبه هزینه های ان را دارد.
 • دریافت نماد اعتماد و درگاه پرداخت بانکی
  تا اسم نماد و درگاه بانکی می آید، فرایندهای پیچیده و زمانبر در ذهن متبادر می شود. مسئولیت اجرای این کار را ما بر عهده میگیریم و با دریافت اسناد و مدارک هویتی، فرآیندها را به نمایندگی از شما در سریع ترین زمان انجام می دهیم. تجربه دریافت نماد اعتماد الکترونیک و درگاه پرداخت انلاین در چند ساعت را در رزومه خود داریم.
 • شروع تبلیغ و بازاریابی
  فروشگاه شما اماده شد! مشتری لازم داریم. ما در این مسیر هم همراه شما هستیم. استفاده از تبلیغات گوگلی، تبلیغات بنری به صورت پرداخت براساس کلیک و تبلیغ در شبکه های اجتماعی می تواند مسیر توسعه فروش را سرعت بخشد.
 • ارتباط سایت با موتور جستجوی گوگل
  همه صفحه اول نتایج جستجوی گوگل را دوست دارند، ولی راه رسیدن به ان دارای اصول و نکات مهمی است که قطعا از انتخاب نام دامنه تا تولید محتوی و برنامه های بازاریابی در آن موثر هستند. ما با طراحی کمپین های بازاریابی و شروع برنامه بهینه سازی سایت برای کسب رتبه در گوگل در خدمت شما هستیم.
 • دریافت بازخورد ها و اصلاح موارد مورد نیاز
  باید اضافه کنم که موارد بسیار بیشتری در این حوزه وجود دارد که بسیاری به صورت خاص بوده و شامل همه فروشگاه ها نمی شود. مثلا برای فروش محصولات مایع مثل عرق نعنا، محدودیتهایی در ارسال با پست وجود دارد یا ارسال کالاهای باارزش و گران نیز، نکات قابل توجهی دارد که وظیفه مشاور است که آنها را با شما مطرح کند. تیم دنابیز، با تجربه بیش از 15 سال در فروش غیر حضوری (فروش تلفنی تا اینترنتی) می تواند در اکثر موارد، براساس تجربیات خود و قوانین و مقررات روز، در خدمت شما باشند.

هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی

خدمات اینترنت اعم از دامنه، هاست و نرم افزار به صورت سالانه محاسبه و ابتدای سال دریافت می شود. ما دامنه و نرم افزار ها را با شماره موبایل و ایمیل شما ثبت می کنیم و قبل از اتمام دوره، برای تمدید به شما اطلاع می دهیم. خدمات ما، پشتیبانی مداوم دارد.

ما کلیه مسئولیتهای فنی فروشگاه شما را بر عهده داریم. گرفتن بک آپ روزانه و سالانه، محافظت در مقابل نفوذ، آموزش کار با پنل مدیریت و تمدید و ارتقاء نرم افزار در مواقع مورد نیاز با ماست. شما محصول تهیه کنید و در سایت درج کنید و بفروشید.

پلن های خدمات ما برای طراحی فروشگاه از 8 میلیون تومان شروع می شود. در نسخه حرفه ای و دارای اپلیکیشن اندروید با پرداخت 28 میلیون تومان کسب و کار شما در مدتی کمتر از دو هفته اماده فعالیت می شود.

برای دریافت مشاوره دقیق می توانید  فرم درخواست خدمات را تکمیل نمائید تا ما به صورت مکتوب پروپوزال را تقدیم کنیم.
آشنائی با مدیر تیم دنابیز کلیک کنید.

بازخوردها
  ارسال نظر